a-agoniji

Zahvala ob slovesu gledališke predstave V agoniji

V zadnjih treh letih smo v Vili Zlatici kar 75 večerov gostili izjemno gledališko predstavo V agoniji. Uprizoritev za 20 gledalcev v režiji Nine Šorak in po dramskem besedilu Miroslava Krleže, je s svojim umetniškim izrazom ter edinstvenostjo gledališkega prostora in intimne izkušnje vedno znova nagovarjala občinstvo ter potrjevala pomen gledališča kot prostora živega srečanja, iskrene refleksije in globoke čustvene izmenjave.

Prepičani smo, da se je dotaknila prav vseh 1510 gledalcev, ki so ji jo v tem času ogledali, saj s svojo poglobljeno interpretacijo, igralsko zrelostjo in občuteno režijo ustvarila močno gledališko izkušnjo, ki je presegala čas in prostor. Posebno vrednost pa je sodelovanju dalo tudi prijetno in spoštljivo ustvarjalno partnerstvo.

Naša iskrena zahvala gre izvršni producentki Miji Špiler ter izjemni igralski zasedbi Poloni Juh, Saši Tabakoviću, Borisu Mihalju in Tari Štravs, katerih poglobljene interpretacije so odločilno prispevale k umetniški moči in uspehu uprizoritve.

Hvaležni smo za vaš talent, predanost in profesionalnost, bilo nam je v čast in veselje sodelovati z vami!